شما اینجا هستید
ورزشی » مسی به دنبال ترک بارسلونا در سال ۲۰۲۱

احسن نیوز:

به نقل از تسنیم، براساس ادعای شبکه رادیویی «کادنا سِر» اسپانیا، مذاکرات لیونل مسی با باشگاه بارسلونا برای تمدید قراردادش به دلیل وجود اختلافات بین طرفین متوقف شده و احتمال جدایی این فوق‌ستاره آرژانتینی از جمع کاتالان‌ها در پایان قرارداد کنونی او یعنی در پایان ماه ژوئن ۲۰۲۱ وجود دارد.

پیش از این گفته شده بود که مسی ۳۳ ساله در آستانه امضای قراردادی جدید با بارسلوناست که او را تا پایان ماه ژوئن ۲۰۲۳ در این باشگاه نگه می‌دارد، اما حالا این مذاکرات به بن‌بست خورده است. طبق این گزارش، مسی از جو موجود در باشگاه، رفتار برخی از اعضای باشگاه، به خصوص شایعه‌سازی آنها بابت زاویه داشتن لیونل با کیکه ستین، سرمربی کنونی آبی‌واناری‌ها و اینکه هر مشکلی که به وجود می‌آید را به گردن او می‌اندازند، به ستوه آمده است.

لیونل مسی در قرارداد کنونی‌اش بندی دارد که می‌توانست تا تاریخ ۱۰ ژوئن امسال (۲۰ خرداد) بدون هیچ مشکلی باشگاه بارسلونا را ترک کند، هرچند او در نهایت تصمیم گرفت تا این بند از قراردادش را فعال نکند. با این شرایط مسی که در ماه نوامبر ۲۰۱۸ قرارداد کنونی‌اش را امضا کرد، تا پایان قراردادش که تا تاریخ ۳۰ ژوئن ۲۰۲۱ اعتبار دارد، باید در نوکمپ بماند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پایگاه خبری احسن نیوز | خبری | تحلیلی| تبیینی| مطالبه گری